У першій частині ми розібралися в тому, що мікробіом шкіри - це баланс між «хорошими» і «поганими» бактеріями, постійними жителями нашої шкіри.

І чітко для себе з'ясували, що «хороша» флора любить слабокислу середу, яка також пригнічує розмноження «поганих» бактерій.

 

Що таке рН?

По-простому рН - це кислотно-лужна рівновага.

Здвиг в праву сторону за шкалою рН вище 7 вважається лужним середовищем, здвиг вліво нижче 7 вважається кислим середовищем.

Підтримка слабокислого середовища на поверхні шкіри дуже важлива. Слабокисле середовище забезпечує активну роботу ферментів, які допомагають злущування рогових лусочок (менше чорних цяток) і забезпечують збереження ліпідного бар'єру.

Нормальне значення рН шкіри лежить в діапазоні 4,5-5,5, і відрізняється на різних ділянках тіла.

Зараз говоримо про шкіру обличчя.

Не нормальні значення - це у сухої, жирної і проблемної шкіри.

Сухий тип шкіри зміщений в більш кислу сторону і має значення рН на обличчі від 3 до 5.

Знання про це, дозволяє широко використовувати косметичні засобів, які здатні здвинути рН шкіри в лужну сторону.

 

 

Наприклад, наша Пінка для вмивання для сухої шкіри має рН 5,5-6,0. Ми злегка здвигаємо значення рН сухої шкіри до нормального і приводимо шкіру в нормальний стан.

Жирний і проблемний тип шкіри зміщений в більш лужну сторону і має значення рН від 5,8 до 7. Таку шкіру потрібно закислити.

Наша Пінка для жирної і проблемної шкіри має рН 3,5-4,0. Ми здвигаємо рН жирної шкіри в кислу сторону і максимально наближаємо до нормального стану.

А наша новинка Пінка Малинка для нормальної та комбінованої шкіри має рН 5,5 і підтримує здоровий стан нормальної шкіри.

 

ЩО БУДЕ, ЯКЩО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗВИЧАЙНЕ МИЛО ДЛЯ ВМИВАННЯ?

 

Мило і навіть натуральне має рН від 9 до 10.

Після використання лужних миючих засобів pH поверхні шкіри збільшується в середньому до +3,0 одиниць, а його відновлення вимагає декількох годин. Навіть умивання простою водопровідною водою, яка має рН 7, підвищує рН шкіри на цілу одиницю.

  • Відбувається знежирення поверхні шкіри і руйнування поверхневих міжклітинних ліпідів.
  • Порушується водоутримуюча здатність, пошкоджуються функціональні білки - ферменти.
  • Руйнуються живі клітини епідермісу і лізис клітинних мембран.
  • Стимулюється запальний процес, подразнення і підвищується чутливість.
  • Мікробом шкіри - загибель «хорошої» флори, розмноження умовно-патогенних і патогенних мікроорганізмів.

 

У сукупності це все призводить до значного зниження бар'єрної і захисної функції шкіри, порушення її відновлення і погіршення зовнішнього вигляду, появи неприємних відчуттів і розвитку інфекцій.

Тому дуже важливо використовувати косметичні та миючі засоби з рН 5,5 і нижче. У випадку з сухою шкірою ми допускаємо значення не вище 6.

І ніколи не пропускайте етап тонізації після вмивання водою з під крана.

 

З повагою, Bird Cosmetics®!