1. Перше, що потрібно знати, так це те, що кремами з SPF потрібно користуватися!

 

2. Бажано, щоб в складі були і фізичні УФ фільтри (оксид цинку і діоксид титану), і хімічні фільтри нового покоління. Уникайте хімічних фільтрів старого покоління (benzophenone, oxybenzone - порушує роботу ендокринної системи, контактний алерген).

 

3. В умовах міста достатньо використовувати SPF від 15 до 30. Так як Ви не перебуваєте постійно під прямими променями сонця, то оновлювати кожні 2 години крем з SPF не потрібно.

 

4. На пляжі необхідно використовувати SPF від 30 і вище. Оновлювати кожні 2 години сумарного перебування під прямими сонячними променями і особливо після купання.

 

 

5. Чи потрібно перед SPF наносити зволожуючий або доглядаючий крем?

Виключно за потребами шкіри.

 

Наприклад, жирному типу шкіри може бути дуже некомфортно влітку від нашаровування косметичних засобів на обличчі.

 

Наші сонцезахисні креми @birdcosmetics містять додатково зволожуючі та доглядаючі компоненти, такі як гіалуронова кислота, рослинні антиоксидантні екстракти і вітаміни.

 

Але якщо Ви володарка сухого типу шкіри і Вам недостатньо зволоження в сонцезахисному кремі, то можна нанести зволожуючу сироватку або крем під низ.

 

6. І найголовніше! У догляді за обличчям SPF завжди наноситься останнім шаром.

Якщо після сонцезахисного крему нанести зверху ще тональний крем, то захисні властивості крему значно знизяться. Враховуйте це.

 

Нагадуємо, що до 31.07.21 діє знижка 20% на всі засобі для пляжу. Переходьте за посиланням в розділ Літо.

 

З повагою, Bird Cosmetics®!